Liverpool 4-0 West Ham: Játékosértékelő (Our red glasses)

Csúnyán elvertük a kalapácsosokat, de vajon a Milnerátoron kívül kik parádéztak?

Lábbal teljesen nyugodt volt és pontos kirúgásokkal indította a támadásokat.

Alisson celebrates his team's second goal, scored by Sadio Mane (not pictured) during the Premier League match between Liverpool FC and West Ham United.

Trent: 6/10

Volt néhány beadványa, ami lecsúszott, de végig pörgött.

Meglepődtem, hogy nem az a Nathaniel Clyne kezd, aki végignyomta Kloppal az alapozást, de örülök Trentnek.

Ezenkívül rétekert egy szabadrúgást 25-ről amit Fabianski olvasott, pedig TAA mar ment volna ünnepelni.

Gomez: 7/10

Tökéletesen játszott a holland bátyja mellett, több fontos tisztázása is volt.

Ha igy nyomja tovább belső védőként akkor Lovrennek össze kell szednie magát ahhoz, hogy kiszorítsa.

VVD: 8/10

A PL egyik - ha nem a legjobb - belső védője.

Ki jöhet még szoba? Bailly, Vertonghen, Stones, Maguire. Szerintem mindegyiküknél jobb.

Ahogy mozog, ahogy védekezik, teljesen természetesen jön neki.

Kicsit olyan őt nézni irányítani a védekezésünket, mint ahogy Federer teniszezik: mindig teljes kontroll alatt van a helyzet és úgy tűnik, hogy soha nem kell igyekeznie.

Robertson: 8/10

Egy szörnyeteg.

Megállás nélkül futotta végig a meccset a bal oldalon, az első gól előtt övé az assziszt.

Csak úgy, mint a vedelem nagy része, hiba nélkül.

Wijnaldum: 7/10

Ma ő játszott a VB-ről visszatérő Hendo és az újfiú, Fabinho, helyen CDM-et.

A City elleni BL negyeddöntő visszavágóján már lejátszotta ezt a szerepkört teljesen megbízhatóan, és ma sem volt probléma.

Mondjuk rúghattál volna egy mesterhármast Gini, ha nem lennél ilyen tétova néha – nembaj.

West Ham United's Michail Antonio (left) and Liverpool's Georginio Wijnaldum battle for the ball during the Premier League match at Anfield, Liverpool.

Milner: 9/10

Miután 15 öltessél varrták össze a homlokát a Napoli elleni 5-0-ás győzelmet követően, Milly egy ilyen Ronaldinho féle fejpánttal futotta végig a meccset.

Az Instagramján azt mondta, hogy Dejan Lovren is kipróbálhatná ezt a stílust, hátha eltakarja az új balkan hajvágást.

Milner óriásit játszott, még mindig elképesztő combja van, és a második gól előtt többen feladták volna, de ő elment a labdáért, aminek egy jó assziszt lett a vége (a fantáziafocicsapatomat segítve).

Keita: 8/10

Ügyes, éles, elegáns.

Így lehetne jellemezni Naby játékát, aki kis szerencsével megrúghatta volna az első gólját is.

Liverpool's Naby Keita during the Premier League match at Anfield, Liverpool.

Salah: 6/10

A WHU védők teljesen összeszarják magukat amikor nála van a labda, ami azért jó, mert nem is játszott túl jól (a gólja ellenére).

Kicsit úgy tűnik, hogy kéne nyírni ezen a bozonton Mo, mert folyamatosan a hajadat igazítod – remélem nem zavar.

Mohamed Salah runs with the ball during the Premier League match between Liverpool FC and West Ham United

Sturridge: 10/10

Beállt az utolsó 5-10 perce, felkocogott a szöglethez, és körülbelül 9 másodperccel a csere történése után a kapuba talált.

Érdekes megfigyelni, hogy a legjobb csatárok valahogy mindig üresen találják magukat nagy ziccerben a hosszú oldalon pontrúgások után.

(Lasd: Kane a VB-n illetve Sergio Aguero nagyjából minden meccsen)

Firmino: 7/10

Egy óráig bírta, addig nagy energiával robotolt a szokásos hamis 10-és szerepkörben, többször szerzett labdát az ellenfél térfelén.

Amikor Klopp lehozta a 61. percben alig tudott lefutni a pályáról, annyira elfáradt.

Bar a több mint 40 ezer szurkoló állva tapsolása biztos segített ebben.

Shaqiri: N/A

Bejött, jól mozgott.

Mané: 9/10

Szerintem a meccs embere.

Nagy kedvel, nagy energiával játszott amíg Shaqiri bejött a helyére.

Volt egy lesipuskás gólja, ami 80%-ban Millynek volt köszönhető, aztán egy lesgólja Bobby passzából.

A második góljánál egyből arra gondoltam, hogy jobban örültem volna, ha egy ilyen lesgól mondjuk a 91. percben jön a ManU ellen 0-0-nál, de így is jó lesz srácok.

Liverpool's Sadio Mane celebrates scoring his side's third goal of the game during the Premier League match at Anfield, Liverpool.

Nemrég olvastam egy tweetet arról, hogy az elmúlt szezonban mi veszítettük a legtöbb pontot rossz játékvezetői döntések miatt, amig a ManU a lista elején volt.